Live your life to the fullest

20. ledna 2011 v 20:52 | Bery
Je to zvláštní, sám to nechápu, protože i přes všechny testy ve škole, stresy doma a kdesi cosi se cítím naprosto skvěle. A je to prostě úžasné. :)

Neříkám, že dělám všechno tak, jak mám nebo bych vůbec mohl dělat, ale poslední dobou dělám všechno tak nějak...s radostí. Nuda nebo smutek? Ty se asi vybíjí na někom jiném, protože jsem v tomhle rauši už docela dlouho, jen jsem si to teď začal uvědomovat. Ani nedokážu popsat, jak je to skvělé, ale asi si tím bude muset projít každý sám. A věřte mi, stojí to za to. :)

Zítra dva testy, dějepis a angličtina, z tý angličtiny mi ještě hrozí talk, ale co já na to? Já chci. :D Já se vyloženě těším na to, jak tam příjdu, sednu si, napíšu si ten test z více jak 120 slovíček (na jedničku, samozřejmě :D), pak si mě vytáhne na talk a když zaskoruju, bude z toho jednička na vysvědčení. No kdo by to nechtěl? A hned druhou hodinu si napíšu dějepis, na dvojku nejhůř, protože si věřím a dvojku potřebu. A z toho bude dvojka na vysvědčení. Prostě tam bude. A když se mi bude dařit ještě víc, zaskoruju na fyzice a z toho bude další dvojka na vysvědčení. No prostě se těším, co víc k tomu říct. Jen snad, abyste si cokoli mohli užívat tak, jak se to děje mně. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Re Re | 22. ledna 2011 v 10:41 | Reagovat

Jojo, tohle do jisté míry znám =D Někdy pred dvěma roky až rokem a půl jsem si začala říkat, že jsem se ještě nikdy necítila tak happy jako dnes a tohle jsem si mohla říct každý den :) Znám moc dobře, enjoy~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama