Leden 2011

Live your life to the fullest

20. ledna 2011 v 20:52 | Bery
Je to zvláštní, sám to nechápu, protože i přes všechny testy ve škole, stresy doma a kdesi cosi se cítím naprosto skvěle. A je to prostě úžasné. :)

Neříkám, že dělám všechno tak, jak mám nebo bych vůbec mohl dělat, ale poslední dobou dělám všechno tak nějak...s radostí. Nuda nebo smutek? Ty se asi vybíjí na někom jiném, protože jsem v tomhle rauši už docela dlouho, jen jsem si to teď začal uvědomovat. Ani nedokážu popsat, jak je to skvělé, ale asi si tím bude muset projít každý sám. A věřte mi, stojí to za to. :)

Zítra dva testy, dějepis a angličtina, z tý angličtiny mi ještě hrozí talk, ale co já na to? Já chci. :D Já se vyloženě těším na to, jak tam příjdu, sednu si, napíšu si ten test z více jak 120 slovíček (na jedničku, samozřejmě :D), pak si mě vytáhne na talk a když zaskoruju, bude z toho jednička na vysvědčení. No kdo by to nechtěl? A hned druhou hodinu si napíšu dějepis, na dvojku nejhůř, protože si věřím a dvojku potřebu. A z toho bude dvojka na vysvědčení. Prostě tam bude. A když se mi bude dařit ještě víc, zaskoruju na fyzice a z toho bude další dvojka na vysvědčení. No prostě se těším, co víc k tomu říct. Jen snad, abyste si cokoli mohli užívat tak, jak se to děje mně. :)

Facebook závisláctví

17. ledna 2011 v 19:07 | Bery |  Random rants
Poslední dobou se všude objevuje kritika na Facebook. Ale proč? Co je na něm tak hrozného? To je samé že závislák sem, závislák tam, ale to přece záleží na každém, jak s Facebookem spolupracuje. Proč nikdo nenadává na mobily? Nebo na internet? Vždyť je to to samé, akorát v bledě modrém. Nezapírám, že mám Facebook, docela si ho i užívám. A proč? Protože je tam skoro každý a když potřebuju, většinou tam dotyčného seženu. A ano, baví mě hrát Farmville a Pet Society, jenže nad tím netrávím několik hodin denně. Proč si mám sakra rušit Facebook, když to, co dělám na Facebooku, přesunu jen o trochu vedle. ICQ, Fanart, deviantART, mobil. Vždyť je to pořád o tom samém. A že tam ti blbci cpou svoje osobní data, které jim to sežere a blabla, to je jejich problém, hloupý hloupým zůstane a Facebook za to ne až tak může. A ten Facebook si prostě nechám a argumenty jako "Lidi jsou kvůli Facebooku líní!" mě moc nevzrušujou. Tímhle dneska argumentovala naše spolužačka a na tohle jsem prostě nemohl neodpovědět. Prostě to je zase to samé, proč používají mobily a neposílají si dopisy? No protože je to prostě rychlejší. Kdybych se měl na něčem domluvit támhle s Re nebo s Temi z druhý strany republiky, bych dřív umřel, než bychom se vůbec sešli. Jenže ta spolužačka prostě asi nedokáže přijmout cizí(rozumné) argumenty, což tedy víme už docela dlouho. A tenhle článek se měl původně jmenovat "Asertivita vyhrává", jenže to je zase jedno z témat, které mi hnulo žlučí, tak jsem lehce odbočil. :D


A tohle tak krásně vystihuje ten momentální stav k Facebooku. :D

Jak je důležité mít přátele

16. ledna 2011 v 12:36 | Bery |  Random rants
Poslední dobou na mě všechno nějak padá. Ale překvapivě ne vůbec špatným způsobem. Když tak přemýšlíš, vše to začíná a vše končí u školy. :D Konec pololetí, prostě nejhorší školní období, všichni šílí s písemkama, zkoušením a kdesi cosi. Občas to nezvládám, ale nakonec to většinou dobře dopadne. Proč? No protože jsou tu přátelé. Nasharujou poznámky, vysvětlí látku, při nejhorěím poradí při testu, no není to krása? Rodina se asi taky zbláznila. Když potřebuju utéct od toho šílenství doma, na koho se obrátím? Na přátele. A zvlášť ty ze školy a není to jen kvůli tomu, že spolu trávíme tak moc času. A tím myslím vážně hodně. Čímž se vlastně dostávám k tomu poslední, momentálně asi nejkrizovějšímu. V tom mě taky podrží, zvlášť moje spolusedící a její dvojče. Je vážně krásné si o něčem popovídat a při tom nemuset nic schovávat. Docela jsem to potřeboval a trochu se zlobím, že jsem to neudělal dříve. Takže tak. Přátelé stojí za to si držet, pokud to jsou opravdoví přátelé, kterým nezáleží na tom, jací ve skutečnosti jste a nejlépe když jste si podobní víc než s kýmkoli jiným. :)